Aktualności

34-latek poszukiwany listem gończym zatrzymany przez kryminalnych

Data publikacji 28.02.2024

Sprawne i skuteczne działania kryminalnych z Ryk  doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu oraz zatrzymania poszukiwanego 34-latka. Policjantów zwodził poprzez częste zmienianie miejsc zamieszkania. Ostatecznie udało się go zatrzymać na terenie Warszawy.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie rok.

34-latek to kolejny poszukiwany, który został zatrzymany po ustaleniach kryminalnych z ryckiej komendy. Sąd Rejonowy w Rykach wydał za nim list gończy. Ma na swoim koncie wyrok za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Jak wynika z ustaleń kryminalnych zajmujących się poszukiwaniem osób mężczyzna często zmieniał miejsce pobytu. Przebywał w różnych częściach kraju a następnie ukrywał się w okolicach  Warszawy, gdzie został zatrzymany.

Wczoraj w godzinach popołudniowych policjanci pojawili się na terenie jednej z budów w Warszawie, gdzie poszukiwany pracował. 34-latek  nie spodziewał się wizyty funkcjonariuszy i był bardzo zaskoczony widokiem policjantów.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie rok.

aspirant Łukasz Filipek

  • Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Rykach prowadzą zatrzymanego poszukiwanego listem gończym 34-latka
Powrót na górę strony