Aktualności

76- latek ofiarą nieszczęśliwego wypadku w domu

Data publikacji 05.08.2023

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło w Swatach. W wyniku nadpalenia części wyposażenia w pomieszczeniu w domu jednorodzinnym, zginął 76-letni mężczyzna. Na miejscu, z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa zostały przeprowadzone oględziny. Decyzją prokuratora ciało 76-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Dziś przed godziną 12.00  ryccy policjanci zostali zaalarmowani przez świadka o ujawnieniu zwłok mężczyzny  w domu jednorodzinnym  w Swatach. Jak ustalono w domu nadpaleniu uległy elementy wyposażenia pomieszczenia kuchennego wyposażonego w butlę gazową.  Do wybuchu butli nie doszło. W pomieszczeniu  znajdowały się zwłoki  samotnie mieszkającego 76-letniego właściciela.

Na miejscu zdarzenia policjanci wraz biegłym z zakresu pożarnictwa  pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Ciało 76-latka  zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Prowadzone w tej sprawie postępowanie pozwoli wyjaśnić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Wstępnie nie ujawniono śladów mogących świadczyć o udziale osób trzecich.

 aspirant sztabowy  Agnieszka Marchlak

Powrót na górę strony