Aktualności

Odzyskali skradzionego w Warszawie Nissana

Data publikacji 15.06.2023

Uwagę ryckich policjantów przykuł zaparkowany Nissan na jednym z parkingów. Jak ustalili został skradziony poprzedniej nocy w Warszawie. Krótko po tym kryminalni w pobliżu pojazdu zatrzymali 50-latka, który próbował go zdalnie otworzyć. Trafił on do policyjnego aresztu i usłyszał już zarzut paserstwa. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Dodano: 15.06.2023 Ryki

We wtorek w godzinach popołudniowych policjanci z ryckiej komendy patrolujący miasto zwrócili uwagę na zaparkowany na jednym z parkingów na terenie Ryk samochód Nissan. Jak ustalili tablice rejestracyjne należały do innego pojazdu, a sam nissan  poprzedniej nocy został skradziony w Warszawie. Krótko po tym podczas wykonywania czynności procesowych związanych z zabezpieczeniem pojazdu, policjanci  zatrzymali mężczyznę, który z niedalekiej odległości próbował go zdalnie otworzyć. 

50-letni mieszkaniec Warszawy trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut paserstwa. Skradziony pojazd został zabezpieczony przez policjantów i już wkrótce trafi do rąk właściciela.

Mężczyzna był już karany za inne przestępstwa.  Przestępstwo paserstwa zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

 

aspirant sztabowy Agnieszka Marchlak

Powrót na górę strony