Aktualności

WYPADEK Z UDZIAŁEM TRZECH POJAZDÓW NA DK-48

Data publikacji 21.04.2023

Wczoraj po godzinie 10:00 na drodze krajowej nr 48 w Sierskowoli doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Kierująca Skodą najechała na tył poprzedzającego ją pojazdu marki Ford, który prawidłowo zatrzymał się za Toyotą skręcającą w lewo. Kierujący Fordem w wyniku doznanych obrażeń trafił do szpitala. Apelujemy o ostrożność!

Ryccy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po godzinie  10:00 na drodze DK-48 na wysokości Sierskowoli.  Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, na prostym odcinku drogi krajowej nr 48  doszło do zderzenia trzech pojazdów, w tym dwóch osobówek  i busa. Wszyscy jechali w tym samym kierunku. Wstępne ustalenia mundurowych wskazują, że kierująca skodą 44-latka nie zachowując ostrożności i należytej odległości, najechała na tył poprzedzającego ją busa marki Ford Transit , który prawidłowo zatrzymał się za pojazdem toyota sygnalizującym manewr skrętu w lewo.

W wyniku zdarzenia kierujący fordem 26-latek trafił do szpitala, na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Natomiast pozostali kierujący nie odnieśli obrażeń.

W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu, policjanci prowadzili ruch wahadłowy. Dokładne przyczyny wyjaśni policyjne dochodzenie. Wiadomo już, iż kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zasad i przepisów ruchu drogowego.

aspirant  sztabowy Agnieszka Marchlak

Powrót na górę strony